Bize her zaman ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Markazon Hakkında

Markazon Danışmanlık firmasını daha yakından tanıyın

Türkiye'yi bölgesel bir e-ticaret merkezine dönüştürme amacıyla 2019 yılında kurulan Markazon, 5 yılı aşkın Amazon e-ticaret sektöründe bilgi ve birikimlerini şirket ve kişilere danışmanlık eğitimleri ile aktararak, ülkemizin e-ticaretini yarınlara emin adımlarla taşımaktadır.

Kalite ve değer katan, yenilikçi, farklılığı görebilen Türkiye girişimcilik kültürüne yeni bir bakış açısı kazandırarak, danışanlarımızın kendini güvende hissedebileceği ve finansal özgürlüğüne çok kısa bir sürede kavuşabilecekleri bir ortam hazırlayarak; internet girişimcilerinin ülke ekonomisine katkı pastasını en yüksek seviyeye çıkarmak.

Verimliliğimizle, bilgi ve tecrübe birikimimizle çalışanlarımıza, müşterilerimize, topluma ve çevreye değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

2019 yılında temelleri atılan Markazon, 3 kişilik ortak bir girişim grubu çatısı altında hizmet vermektedir. Mersin merkezli olarak hizmet veren firmamız kuruluşundan kısa zaman sonrasında Türkiye genelinde yüzlerce girişimciye Amazon danışmanlık hizmeti vererek; tüm danışanlarımızın finansal özgürlüğüne kavuşmalarını sağlamıştır.

About Images

Amazon danışmanlık firması Markazon 5 yılı aşkın Amazon satış tecrübesi bulunan Amazon Uzmanları tarafından kurulmuş, Türkiye'nin e-ihracatını arttırmak amacıyla hizmetine devam etmektedir. "Türkiye'nin bölgesel e-ticaret üssü" olması amacıyla çalışmalarına Mersin merkezli olarak Türkiye'nin her noktasında sürdürmektedir.

E-Ticarete Hemen Başlayın

Amazon.com, bilgi teknolojisi endüstrisindeki "En Büyük Beş Şirket" listesinin tepesinde yer almaktadır. Dünyanın en büyük alışveriş sitesi Amazon.com ile E-ticaret yapmaya zirveden başlayın.

E-ihracat mı yapmak istiyorsunuz?

Ürünlerinizi Amazon Abd. veya farklı lokasyonlardaki depolara göndererek satış yapmak için bize ulaşın, projenizi ücretsiz hazırlayarak size sunalım.

icons Images
Fikrinizi iletin

Amazon'da satmak istediğiniz ürününüzün bilgilerini bize iletin.

1
Shape Images
Amazon Uzmanları İşe Başlasın

Amazon konusunda uzman ekibimiz tüm analizleri yaparak projeyi çıkarsın.

2
Shape Images
Projeyi inceleyin

A'dan Z'ye atılacak adımları, rakiplerin neler yaptıklarını, kazanç raporlarını tek tek inceleyin.

3
Shape Images
Satışa başlayın

Projede yer alan tüm detaylara sadık kalarak ürününüzü hızlı bir şekilde Amazon'da satılmasını sağlayalım.

4